Bazén s protiproudem pro zahradní plavce

Mít svůj vlastní bazén přímo u svého rodinného domu nebo chalupy je samozřejmě ideální řešení. Můžete si zaplavat kdykoliv chcete, máte svoje soukromí, nemusíte se trmácet na veřejná koupaliště nebo plavecké bazény a tísnit se mezi dalšími lidmi. Výrobci nabízí řadu variant bazénů, jednou z nich je bazén s protiproudem.

Co je to protiproud a jak funguje?

Chcete-li si pořádně ve svém domácím bazéně zaplavat, pak bazén s protiproudem je ideálním řešením. Jedná se o systém trysek, které proti vám ženou proud a vy tak můžete prakticky plavat na místě. Zaplavete si tak pořádně i v malém bazéně. Proudění trysek je možné regulovat, lze nastavit také směr proudění. Tryskový systém vytváří šumivý vodní proud, produkuje tedy bublinky s kyslíkem, což vám umožní i příjemně relaxovat. Navíc si tuto atrakci jistě oblíbí i větší děti a užijí si v bazéně spoustu zábavy.

Zvolte zapuštěný bazén s protiproudem

Protiproudový systém je nejlepší namontovat do bazénů zapuštěných do země, ideálně již při jejich výstavbě. Systém se tak skryje a docílíte navíc silného proudu. Je samozřejmě také možné protiproudový systém nasadit i na již stávající bazény, jen proud bude o něco slabší.

Kde pořídím bazén s protiproudem

Pokud se rozhodnete pro pořízení vlastního bazénu s protiproudem nebo pro samotnou montáž protiproudu do stávajícího bazénu, obraťte se na specializovanou firmu. Takovou je společnost Rentmil. Je to česká firma, která přímo bazény vyrábí. Rentmil je výrobcem zapuštěných bazénů, také částečně zapuštěných bazénů, například ve svahu, nadzemních bazénů, bazénů s filtrací. Dodává samozřejmě i bazénové příslušenství, se vším vám poradí, doporučí vhodné řešení a vše také namontuje. Další variantou jsou zastřešení pro bazény. Rentmil poskytuje kompletní práce a služby pro pořízení si vlastního bazénu, včetně servisu a rekonstrukcí. Prohlédněte si nabídku bazénů společnosti Rentmil.