Pořiďte si domovní ČOV jednoduše a rychle

Rozhodli jste se pro pořízení domovní čistírny odpadních vod, ovšem také jste zjistili, že vyřídit všechny náležitosti není tak docela jednoduché? Domovní ČOV je jistě dobrým řešením, navíc, když nemá vaše domácnost možnost napojení na kanalizaci. Výhodou je též ekologičnost ČOV, přečištěnou vodu lze totiž opětovně využít, například na zalévání zahrady nebo ke splachování na toaletě. Vše tedy vypadá dobře, jen je potřeba řešit podklady a úřady. Právě s tímto úkolem vám pomůže společnost ZAKRA.

Firma ZAKRA se specializuje na projekty domovních ČOV, řeší vše kompletně od projektů po úřady. Nemusíte si tedy dělat starosti se sháněním informací, potřebných dokumentů a s obíháním úřadů. ZAKRA umí řešit všechny typy domovních ČOV a poradí si i s nestandardními situacemi. Můžete se tak na její odborníky plně spolehnout.

Zavítejte na webové stránky společnosti ZAKRA a prohlédněte si ukázky již realizovaných projektů. Využijte také možnosti úvodní konzultace zdarma. ZAKRA působí po celé České republice, navíc můžete vše dojednat online z domova.