Veškeré geodetické služby pro veřejnost i firmy

Potřebujete dodat podklady a dokumenty pro katastr, chystáte se stavět nebo byste měli zájem o zpracování virtuální prohlídky nemovitosti? Pak jsou tu pro vás geodetické služby od společnosti VISIONPLAN-3D, která je specialistou v oboru geodézie. Provádí geodetické práce jak pro veřejnost, tak pro podnikatele.

Firma VISIONPLAN-3D vám pomůže zaměřit pozemek pro projekt domu, vytyčit stavbu či pozemek, zpracovat podklady pro katastr ve formě geometrických plánů, jako například zanesení stavby do katastru nemovitostí, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. Pro podnikatelský sektor, jako jsou projekční kanceláře a stavební firmy, VISIONPLAN-3D poskytuje například laserové skenování, fotogrammetrii, 3D modely, virtuální prohlídky.

Navštivte webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D a prohlédněte si reference již realizovaných zakázek. VISIONPLAN-3D má za sebou stovky realizací a poradí si i s nekonvenční zakázkou. Pracuje s nejmodernější technologií, je časově flexibilní a potěší vás i příznivé cenové podmínky. Využijte také možnosti sjednat si nezávaznou konzultaci zdarma.