Elastické ubrusy perfektně přilnou k povrchu stolu

Elastické ubrusy perfektně přilnou k povrchu stolu

Každý, kdo vlastní podnik s občerstvením ví, jak je důležité, aby se v něm zákazníci cítili dobře. Musí klást důraz a čistotu, útulnost, eliminovat všechny prvky, které mohou odradit zákazníky od další návštěvy. Na druhou stranu je vedení takového podniku, ať už je to bistro, bar či restaurace, náročné a je zcela logické, že si ho provozovatelé chtějí usnadnit.

Mezi takové případy patří obyčejné ubrusy, možná si myslíte, že na nich nezáleží, ale zamyslete se znovu. Jak se zákazníkovi sedí u stolu s pomačkaným ubrusem se skvrnami, či dokonce u oprýskaného stolu bez ubrusu? I taková maličkost může zákazníky odradit od další návštěvy.

Údržba elastických ubrusů zabere minimum vašeho času

Ať už jste provozovatelem podniku či jen potřebujete ubrusy na svatbu, jistě se nechcete zabývat jejich údržbou. Elastické ubrusy dostupné na tentino.cz vyžadují jen minimální údržbu. Bývaly doby, kdy se musely ubrusy vyvařovat, žehlit a úhledně a dokonale složené ukládat.

Elastický ubrus a bílý potah na židle je nedílnou součástí standardní svatební hostiny, a při přípravě takové události se nikdo nechce zabývat praním a žehlením. Ubrusy a potahy obstarané na webu tentino.cz jsou z elastického materiálu, který je zcela nemačkavý, tudíž odpadá žehlení a otravné skládání a vyvařování.

Elastické ubrusy a potahy dokonale přilnou k povrchu

Unikátní složení elastických povrchů a potahů zajišťuje jejich dokonalé přilnutí k povrchu stolu nebo židle. Ubrusy se nekrabatí, nezvedají při větru a nekloužou. Minimalizuje se riziko strhnutí apod.

Kde elastické ubrusy a potahy zajistit?

Na webu tentino.cz objevíte možnost objednání potahů a ubrusů v několika barevných odstínech a v několika různých rozměrech. Kromě toho můžete na webu zajistit dodání koktejlových stolů, pronájem party stanů apod.