Inspirace: Stylový pojízdný dům na kolečkách

Inspirace: Stylový pojízdný dům na kolečkách

Byli jsme ohromeni všemi možnostmi ventilace v tomto domě, má spoustu oken, systém Lunos HRV a ventilátory v koupelně a nad kamny.

Milovali jsme prohlídku tohoto 30 stop dlouhého a 8,5 stop širokého malého domu na kolech, má uspořádání, které nám připadá velmi funkční, s velkým (relativně řečeno!) obývacím pokojem a rozkládací pohovkou, 2 sedacími částmi, které by mohly být použity jako pracovní prostor a jídelní stůl.

Masivní kuchyně se všemi mod cony včetně myčky (kterou jsme omylem zapnuli při natáčení) a prostorná koupelna s extra velkým sprchovým koutem, prostorem na kombinovanou pračku se sušičkou a na pověšení prádla. Kromě rozkládací pohovky jsou zde dva plnohodnotné lofty, jeden přístupný po schodišti a druhý se žebříkem, který se dá zasunout, když se nepoužívá.

V letních měsících je většinou napájen pomocí 17 solárních panelů na střeše a v zimě se připojuje pomocí prodlužovacího kabelu, protože teplo je elektrické a není možné, aby to solární panely udržely v chodu. Zvláštní poděkování patří majitel tohoto malého domu, který nám dal pár hodin na natáčení této krásy.