Lamelové stěny představují moderní prvek interiéru

Lamelové stěny představují moderní prvek interiéru

Chcete-li do svého interiéru začlenit moderní prvek, pak zvolte lamelové stěny. Budou se skvěle vyjímat v interiéru domácnosti, ale i v prostoru komerčního charakteru. Vypadají dobře a kromě toho jsou velmi praktické. Můžete díky nim místnost dokonale odhlučnit nebo pomocí nich prostor opticky rozčleníte na více částí.

Charakteristika lamelové stěny

Může se podobat velkoformátovému dřevěnému obkladu, nebo panelům lamelovým či akustickým. Speciální kategorii představují samostatně stojící lamelové příčky.

Na e-shopu drdlik.cz naleznete klasické lamelové stěny v několika různých rozměrech (šířka x hloubka x délka):

  • široké lamely (30 x 40 x 2750 mm)

  • úzké lamely (30 x 18 x 2750 mm)

  • lamely mikro (120 x 18 x 2750 mm)

Toto obložení většinou zakryje celou výšku stěny, ale lamely si můžete velmi snadno zkrátit podle toho, jak potřebujete.

Lamelové panely se podobají klasickému obkladu. Ten si můžete na stěně poskládat na požadovaný tvar.

Lamelové příčky vám snadno rozdělí prostor na několik různých částí. Také jsou ideální náhradou za dekorace.

Jaké výhody nabízejí dřevěné lamely?

Jedná se o moderní a estetické prvky vhodné téměř do každého interiéru. Jejich instalace je velmi rychlá a levná. Není potřeba jejich následné lakování. Jedná se o materiály 100 % přírodního původu. Vybrat si můžete z barevných a kresbových variací přírodního dřeva. Poskytují moderní design. Pomáhají zlepšit v interiéru akustiku. Na okrajích se nenacházejí žádné spoje.

Pořídíte-li si dřevěné lamely s matnou povrchovou úpravou, získáte doplněk, který je poutavý a dobře vypadá. Kromě toho se velmi snadno udržuje a nevyžaduje žádnou speciální péči. Nevyžadují žádné následné lakování.