Nenechte unikat teplo a zateplete si střechu pomocí stříkané izolace

Nenechte unikat teplo a zateplete si střechu pomocí stříkané izolace

Přemýšlíte nad zateplením střechy? Když je potřeba izolace střecha by se neměla opomíjet. Proč to dělat po staru, když se vám nabízí moderní a účinné možnosti. Stříkaná polyuretanová izolace od firmy Zdravá Izolace je moderní a efektivní metoda tepelné a hydroizolace různých typů konstrukcí. Tato technologie spočívá v aplikaci kapalné směsi dvou složek (polyalkohol a isokyanát) pomocí speciální stříkací pistole. Po nanesení na izolovanou plochu směs rychle expanduje a během 20 sekund vytvrdne, čímž vytváří bezespárý izolační povlak. Tento proces zajišťuje dokonalé vyplnění všech spár a mezer, což výrazně zlepšuje účinnost izolace.

Vynikající vlastnosti a snadná aplikace

Polyuretanová pěna má vynikající tepelně izolační vlastnosti, které přispívají k úsporám na vytápění, je neprůvzdušná a zároveň paropropustná, což zajišťuje optimální mikroklima v interiéru. Díky své nízké hmotnosti nezatěžuje konstrukci a její životnost odpovídá životnosti domu. Izolace je také odolná vůči vlhkosti, nezmění své vlastnosti ani při zatečení a po vysušení zůstává plně funkční. Stříkaná pur pěna je zdravotně nezávadná, po vytvrzení je bez zápachu a chuti, podobně jako jiné polyuretanové výrobky, například molitany.

Zdravá Izolace nabízí dva základní typy polyuretanové pěny: s otevřenou buněčnou strukturou (SOFT) a s uzavřenou buněčnou strukturou (HARD a ROOF). Stříkaná izolace s otevřenou buněčnou strukturou je paropropustná a vhodná pro dvouplášťové konstrukce, jako jsou sedlové střechy. Izolace s uzavřenou buněčnou strukturou slouží jako parozábrana a je ideální pro konstrukce, kde nelze zajistit větrání, například plechové haly, betonové konstrukce nebo sklepy. Zdravá Izolace také poskytuje bezplatné a nezávazné konzultace přímo na místě realizace, což umožňuje optimální návrh izolace pro konkrétní potřeby zákazníka. Díky zkušeným týmům s dlouholetou praxí je zaručena vysoká kvalita provedení.

Polyuretanová izolace od Zdravé Izolace je tedy výborným řešením pro ty, kteří hledají dlouhodobou a účinnou izolaci pro své budovy. Více informací naleznete na zdravaizolace.com.