Správu svých nemovitostí svěřte do rukou odborníků

Správu svých nemovitostí svěřte do rukou odborníků

Patříte mezi majitele nemovitostí a chybí vám dostatek času pro jejich správu? Pak je svěřte do rukou odborníků. Mezi takové patří HC Reality.

HC Reality – odborník na správu nemovitostí

Společnost představuje tým odborníků, kteří za vás kompletně vyřeší všechny vaše potřeby a požadavky a pomohou vám šetřit čas, kterého se vám třeba nedostává. Připraví vám nabídku přímo dle vašich potřeb a požadavků týkajících se správy nemovitostí. Obrátit se na ně mohou osoby fyzické i právnické, majitelé bytových i nebytových prostor, SVJ nebo bytových družstev.

Tato ryze česká společnost poskytuje svoje služby související se správou majetku, bytového i nebytového fondu bytových družstev, SVJ nebo pro objekty ve vlastnictví soukromých a právnických osob. Služby jsou komplexního charakteru, kvalitní a za velmi přijatelné ceny. Pokud si je objednáte, zajisté budete spokojeni, neboť jsou kvalitní a na dobré úrovni a představují včasné řešení péče a správy majetku. Společnost si klade za cíl vytvořit dlouholetý a plnohodnotný vztah mezi svými zaměstnanci a zákazníky. Prioritu představuje vzájemná důvěra a loajalita.

Nabídka služeb HC Reality

Společnost nabízí široké portfolio služeb. Patří mezi ně především správa nemovitostí.

  • Administrativa a ekonomické služby

Zahrnuje pasportizace a evidence bytových a nebytových prostor a jednotek nemovitosti. Sleduje změny ve vlastnictví nebo nájmu, Eviduje náklady SVJ, BD nebo právnických a fyzických osob. Upravuje zálohy za služby dle požadavků klienta.

  • Služby servisní a technické

Provádí realizaci technických prohlídek objektů. Zhodnocuje stav nemovitostí. Doporučuje zásahy a opravy. Navrhuje a sestavuje plány oprav. Vede archivaci technické dokumentace nemovitosti.

  • Poradenství, vedení činnosti v oboru

Zajišťuje schůze, porady a shromáždění členů. Organizuje a zabezpečuje program, tisk a rozesílání pozvánek. Zpracovává a vyhotovuje zápisy. Zajišťuje právní a legislativní poradenství v oboru nebo investiční plánování.