Stavební firma Havířov Dobema je spolehlivým dodavatelem

Stavební firma Havířov Dobema je spolehlivým dodavatelem

Máte představu svého budoucího domova? Hledáte spolehlivého dodavatele v oblasti stavebnictví, který pro vás zajistí vše od návrhu a rozpočtu, přes úřady a stavební povolení až po samotnou stavbu? Stavba na klíč od společnosti Dobema je tím pravým řešením. využijte projekční kancelář Havířov nebo stavbu na klíč Frýdek-Místek.

Vše na jednom místě

Hledáte projektantskou a stavební firmu v jendom, která se postará o vše, co potřebujete zařídit? Právě jste ji našli. Společnost Dobema je jedničkou na trhu v oblasti projekční kancelář Havířov a stavba na klíč Frýdek-Místek. Vše pro vás zajistí maximálně zodpovědně a bez zbytečných průtahů. Dodržení termínů je samozřejmostí.

Rodinná společnost Dobema je na trhu již od roku 1997. Jejími pilíři jsou poctivost, férový přístup a především vstřícné ceny, které jinde v tak komplexní nabídce nenajdete. Zákazník a jeho spokojenost je pro nás na prvním místě a právě orientace na klienty je tím, čím si Dobema získala dobrou pověst.

Co vám stavební firma Frýdek-Místek nabízí?

Stavební firma Frýdek-Místek získala svou pověst díky kvalitní práci zakladatele Ing. Petra Černého, který se věnuje stavařině již více než 25 let. Samotná společnost Dobema je na trhu 20 let. Do jejího současného týmu patří neodmyslitelně také Ing. Lukáš Černý a Tomáš Černý, pod jejichž rukama vznikají ta nejlepší díla. Každý rozumí své části oboru nejlépe a dohromady tvoří silný tým. Co vše v našem portfoliu najdete?

  • Pozemní stavitelství – kompletní projekční a inženýrská činnost v oboru pozemního stavitelství.

  • Konzultace – zajistíme pro vás poradenskou a konzultační činnost.

  • Projekce – zajistíme pro vás projekci na míru.

  • Realizace – realizujeme stavby nejen pro podnikatele a soukromé osoby, ale také v rámci veřejné sféry.

  • Stavební dozor – zajistíme pro vás nejen profesionální stavební dozor, ale také kontrolu kvality odvedené práce.

  • Dovoz materiálu – seženeme pro vás veškerý materiál, který budete pro stavbu potřebovat.

  • Kraj, kterému rozumíme – obrátit se na nás můžete v rámci projektů Stavba na klíč Frýdek-Místek a Stavba na klíč Havířov.

Stavební firma Frýdek-Místek a Havířov

Přemýšlíte, zda si s námi skutečně sednete? Kontaktujte nás, společně se pobavíme o vašich představách, konkrétním projektu a dalších souvisejících tématech a uvidíte sami. Víme, jak důležité je, abychom si pro úspěšné dokončení projektu sedli nejen po pracovní, ale také lidské stránce, protože právě u komunikace to vše začíná.

Ať už potřebujete zrekonstruovat menší prostor na uložení zahradního nářadí nebo postavit novou rodinnou vilu, jsme tu pro vás. Naše pole realizace je široké a jsme rádi, když se na nás klienti obrací s nejrůznějšími nápady. Společně s vámi se učíme, rosteme a získané zkušenosti využíváme dnes a denně. Protože právě to je tím, co dává společnosti Dobema duši.

Přemýšlíte, zda jsme pro vás těmi pravými? To zjistíte, až se potkáme. Už teď se na vás těšíme.