Tento pár skvěle zrekonstruoval starý karavan na příjemné bydlení

Tento pár skvěle zrekonstruoval starý karavan na příjemné bydlení

Allison a Eric byli mezinárodní baťůžkáři, než Covid tuto cestu zastavil. Vzhledem k tomu, že míří do USA, uvědomili si, že je nejlepší čas postavit se malému domu na kolech. Našli Clementine, Coachman RV z roku 1976, kompletně zrekonstruovali interiér a nahradili starý motor přestavěným Chevy 350.

Tito dva rádi vaří, takže masivní kuchyně byla navržena se spoustou prostoru na pracovní desce, dvojitou lednicí s mrazákem s horním plněním, hlubokým dřezem a kombinací sporáku a trouby. Podívejte se na video z Tiny Home Tours:

V obývacím pokoji je kancelářský prostor, který se přemění sklopením pracovního stolu pro více společenského prostoru. Pohovka se vysune nebo vyklopí, abyste získali náhradní lůžko nebo přístup k úložnému prostoru pod ním. V koupelně je prostorná cedrová sprcha, vodovodní baterie a kompostová toaleta Nature’s Head.

Původní nátěr pokrývá exteriér s několika dalšími kosmetickými vylepšeními a báječnou dřevěnou stěnou. Místo pořízení dalších odkládacích ploch proměnili krabici na vnější straně ve výsuvný gril! Zevnitř i zvenku je tento malý domeček na kolečkách mistrovským dílem kutilské ruční práce!