Hledáte inspiraci pro nákup stínění? Inspirujte se nejnovějšími trendy

Hledáte inspiraci pro nákup stínění? Inspirujte se nejnovějšími trendy

Před nákupem jakéhokoliv doplňku domácnosti je vhodné nejprve shlédnout nejnovější trendy. Trendy v bydlení se mění a i když má někdo rád ohranou klasiku, přinést do domácnosti závan svěžího stylu znamená bydlet moderně a užívat si krásné bydlení. Kapitolou samu pro sebe je stínění. Snad každý si uvědomuje, jak moc je důležité, ale ne každý věnuje čas tomu, aby prozkoumal všechna řešení. Stále populárnější jsou rolety, které stále častěji nahrazují žaluzie. Jaké rolety jsou IN a kde je pořídíte?

Rolety, se kterými nešlápnete vedle

Specialistou na rolety je český internetový obchod Zebra-shop.cz, který je nejen prodává, ale také vám poradí s výběrem a umožní vám od jednotlivých modelů vybrat takový, který bude barevně ladit s vaším interiérem. Pryč jsou doby omezených možností, je na čase si pomocí rolet vyzdobit interiér, aby k sobě ladil a věřte tomu nebo ne, i stíněním můžete pozvednout celkový vzhled domácnosti.

Velkým trendem jsou rolety den a noc, dobývají domácnosti i kanceláře z prostého důvodu, vypadají krásně. Jsou tvořeny látkou, na které jsou průhledné a neprůhledné pruhy. Pomocí jednoduchého ovládání se mohou pruhy překrývat a tím můžete regulovat množství pronikajícího světla i soukromí. Můžete mít roletu den a noc na jednotlivé okenice, ale i na celé okno. Také se vám nabízí různé způsoby montáže. Aby si vybrali i ti nejnáročnější, nabízí eshop různé varianty a sice:

Další oblíbenou volbu jsou plissé rolety. Fungují na principu harmoniky a svůj název získaly podle toho, že jde o plisovanou látku. Snadno se složí a zase rozvine. Můžete je navíc stahovat jak odshora dolů, tak i opačně a to vytváří opravdu žádaný efekt. Eshop je nabízí jak pro běžná okna, tak i pro střešní okna.

Svou pozornost byste měli zaměřit také na římské rolety. Jedná se o látku, která se skládá do sebe a vytváří krásný efekt závěsů. Pokud se vám závěsy líbí, s těmito roletami si budete připadat, jako byste je měli. Stačí rolety rozvinout a stylová látka vybrané barvy vám přinese stínění i příjemnou dekoraci. Kdykoliv můžete tyto rolety zase stáhnout díky čemuž se složí a do vašeho interiéru bude opět proudit světlo.

Eshop Zebra-shop.cz je jiný než ostatní eshopy. Pro něj je na prvním místě, aby zákazník vybral správně a získal produkt, který mu bude dlouho sloužit a stane se dokonalou součástí jeho domova. Na eshopu si proto můžete vybírat ze široké nabídky a inspirovat se návody, které vám umožní zvolit takové řešení, které pro vás bude nejlepší.