Jak na zastřešení terasy?

Jak na zastřešení terasy?

Jste majitelem terasy a rádi byste ji zastřešili? Střecha vám umožní sedět venku i v dešti nebo vás skryje před žhavými slunečními paprsky. Zastřešení terasy nabízí web pergola-drevena.cz. Jednou z možností je pergola ke zdi z nabídky webu. Jedná se o pergolu moderního vzhledu, která zároveň představuje estetický doplněk vaší zahrady a dokonce i domu. Pro její výrobu jsou používány pouze kvalitní druhy dřeva z jehličnatých stromů, které jsou impregnovány. Tím se zvýší jejich odolnost a životnost pergoly. Vybrat si můžete jeden ze tří druhů krytiny a různé rozměry. Pergola tak bude vyhovovat vašim požadavkům i představám. Pergolu si můžete nechat udělat přesně na míru. Zastřešení terasy zahradní dřevěnou pergolou je ideální volba. Připravíte si tak ochranu proti dešti a nepříznivému počasí, které vás během pobytu na terase už nikdy nezaskočí.

Další nabídka

Kromě pergoly si můžete na zahradu pořídit zahradní altány. Ty představují další možnost klidného a ničím nerušeného posezení na zahradě. Zahradní altány větších rozměrů však můžete využít i jako kryté stání pro váš automobil nebo zahradní techniku. Dá se do nich uložit i zahradní nábytek.

Zahradní altány si můžete pořídit z různých materiálů. Klasiku představují zahradní altány dřevěné. Navozují příjemnou atmosféru a dřevo, jako přírodní prvek, do zahrady dokonale zapadne. Je to materiál nadčasový, který je vhodný do téměř jakéhokoli stylu zahrady. Navíc působí estetickým dojmem. Jeho vůně i barva působí pozitivně na naši mysl.

Další variantu představují zahradní altány kovové. Ty jsou vhodné do minimalisticky ztvárněné nebo moderně pojaté zahrady. Nabízejí otevřený vzhled, jemný design a mohou být doplněné i o sklo. Díky moderním technologiím mohou vzniknout zajímavé a originální dekory i tvary.