Luxusní matrace pro klidný a nerušený spánek

Luxusní matrace pro klidný a nerušený spánek

Chcete-li si pořídit novou matraci, prioritou při jejím výběru by měla být především její kvalita. Luxusní matrace s dokonalou kvalitou nabízí e-shop matrace.purtex.cz. V nabídce naleznete nejlepší matrace, které jsou zdravé a navíc velmi pohodlné pro klidný a ničím nerušený spánek. Zajistí vám potřebnou relaxaci, během spánku se vám dokonale uvolní ztuhlé svaly.

Standardní matrace i matrace na míru

Purtex nabízí matrace klasických rozměrů, můžete si však objednat také matrace na míru. Ničím neobvyklým nejsou ani nestandardní velikosti. Vybírat můžete matrace vyrobené ze studených HR pěn, CoolFlex® pěn, PUR pěn, líných pěn i Hybrid pěn. Luxusní matrace 180×200 vám dopřejí ničím nerušený spánek.

V nabídce naleznete také vysoké matrace s vyšším stupněm tuhosti. Jejich minimální výška je 26 cm. Vysoká matrace je šetrná k bolavým kolenům a kloubům, proto ji preferují osoby staršího věku. Nemusejí tolik namáhat kolena. Vysoká matrace je navíc dokonale pohodlná. Pohodlí zajišťuje vyšší vrstva jednotlivých použitých materiálů, které mají navíc velmi dlouhou životnost. Kategorie luxusní matrace obsahuje i takové kousky, které jsou vhodnou volbou pro lidi s vyšší hmotností. Jsou určené až do 150 kg. Důležitými parametry při výběru matrace jsou právě nosnost a pak stupeň tuhosti.

Firma Purtex a její nabídka

PURTEX je český a slovenský výrobce postelí a klinicky hodnocených matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. Byla založená v roce 1995 a v současné době má několik závodů, ve kterých používá nejmodernější evropské technologie. Kromě PUR matrací se výroba soustředí také na výrobu matrací pružinových, taštičkových a dalších. Nabízí také postelové rošty, masivní postele, ložní prádlo nebo polštáře, které jsou anatomicky tvarované. Při výrobě využívá materiály, které jsou testované a certifikované podle mezinárodní normy ÖKO-TEX.