Proč si pořídit industriální nábytek? Nabízí mnoho výhod

Proč si pořídit industriální nábytek? Nabízí mnoho výhod

Výrobou nábytku se zabývá společnost Woodbee. Prioritu pro ní představuje výroba industriálního nábytku. Jaké jsou jeho přednosti a čím se liší od nábytku ostatního?

O nábytku Woodbee

Pokud si jej prohlédnete, na první pohled vás zaujmou detailní zpracování a kvalita jednotlivých kousků. Tato fakta jsou zárukou dlouhé životnosti, kterou od nábytku každý z nás očekává.

Základ představuje masivní přírodní dřevo, konkrétně český dub. Proč právě ten? Je dostatečně tvrdý a nabízí nádhernou barvu i kresbu. Díky tomu je každý kousek nábytku originál. Jednotlivé kousky jsou dostatečně silné na to, aby se nekroutily.

Jak se se dřevem zachází? Před jeho osazením je potřeba jej nejprve dobře uskladnit, pak dochází k jeho vysoušení. Je nařezáno na úzké pásky a vše se slepuje dohromady. Jen tak zůstane zachována nádherná kresba dřeva a kus je dostatečně pevný. Díky těmto postupům nedochází k praskání dřeva. Závěr úpravy představuje kvalitní povrchová úprava. Na ní se používá tvrdý olej, který zaručí dlouhou životnost dřeva.

V nabídce naleznete jak dřevo klasické, tak i jeho imitaci v podobě dřevotřískové desky odstínu rustikálního dubu. Její výhodou je přijatelná cena.

Součástí nábytku jsou také kovové prvky, které se vyrábějí ze silné oceli. Její spoje jsou téměř neviditelné. Kvalitní česká ocel dodá nábytku dokonalou stabilitu.

Zakoupený nábytek velice snadno smontujete i demontujete dle svých potřeb.

Zakázková práce na míru

Podrobnou nabídku výrobků naleznete v e-shopu woodbee.cz. Jestliže nenajdete výrobek dle svých potřeb a představ, můžete své požadavky s krátkým popisem zaslat na kontaktní e-mail a společně doladíte finální výrobek. Problémem nejsou třeba konferenční stolky výroba na přání. Po zpracování návrhu proběhne cenová nabídka a jeho vypracování ve 2D provedení. Po odsouhlasení proběhne výroba.